4 800 ₴
4 704 ₴
• Матеріал ніжок — метал
• Колір — чорний
• Матеріал стільниці — штучний мармур
• Доступні кольори:
- чорний мармур
- сірий мармур
• Тип столу — нерозкладний
• Форма стільниці — прямокутна
• Товщина стільниці — 8 мм
• Довжина — 120 см
• Ширина — 80 см
• Висота — 76 см
• Кур'єрські служби, якими можна зробити платну доставку:
- Новая почта
- Логістика постачальника (переклади міст, у які можливий цей різновид доставки уточнюйте в менеджера)
• Вага виробу — 28,9 кг
• Кількість паковань — 2 шт.
• Об'єм — 0,14 м3
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір стільниці | Чорний мармур |