

3 970 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Крісло керівника |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 110 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 54 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Ширина крісла | 59 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 60 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Підлокітник | метал |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |