


2 633 ₴
Відправка з 04 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 69 см |
| Глибина комода | 22 см |
| Висота комода | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | корпус кателе світлий фасад Німфея альба |