


2 380 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 69 см |
| Глибина комода | 22 см |
| Висота комода | 115 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | корпус дуб Артизан фасад Німфея альба |
| Виробник | Світ Меблів |