35 517 ₴
Відправка з 17 травня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | МДФ |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.5 см |
| Ширина ліжка | 165 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 105 см |
| Глибина комода | 40.8 см |
| Висота комода | 85 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40.8 см |
| Висота тумби | 45 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |