


5 450 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |