



2 201 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу — ДСП
• Доступні варіанти кольору:
- корпус Артвуд світлий + антрацит фасад Артвуд світлий (корпус ліжка Артвуд світлий + чорний)
- корпус дуб Артизан + антрацит фасад дуб Артизан (корпус ліжка дуб Артизан + чорний)
• Габарити дзеркала:
- Ширина — 100 см
- Глибина — 3,2 см
- Висота — 100 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |