



11 100 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал корпусу та фасаду — ДСП
• Доступні варіанти кольору:
- корпус Артвуд светлый+антрацит фасад Артвуд светлый (корпус кровати Артвуд светлый+черный)
- корпус дуб Артизан+антрацит фасад дуб Артизан (корпус кровати дуб Артизан+черный)
• Ширина виробу — 1695 мм
• Глибина виробу — 540 мм
• Висота виробу — 2080 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14-21 робочий день
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1695 мм |
| Глибина шафи | 540 мм |
| Висота шафи | 2080 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Артвуд світлий/антрацит |
| Виробник | Світ Меблів |