



5 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 165 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 82 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Артвуд світлий/антрацит |
| Виробник | Світ Меблів |