


2 550 ₴
• Матеріал каркасу – масив дерева Клен
• Оббивка – тканина
• Габарити виробу:
- Ширина - 440 мм
- глибина - 440 мм
- Висота - 1015 мм
• Мінімальна партія замовлення – 2 штуки
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 - 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір оббивки | Темно-коричневий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1015 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір дерева | каркас білий, тканина Вавилон 66 |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий/Білий/Горіх темний |
| Колір каркаса | Бежевий/Білий/Орех |
| Оббивний матеріал | тканина |