



139 888 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Стандартні розміри стелажів серії PR-Super Heavy:
- Ширина виробу - 1800/2500/5000 мм
- глибина виробу - 1100/2200 мм
- Висота виробу - 2500/5000 мм
• Кількість стін - 12 штук
• Кількість полиць – 16 штук
• Кількість палето місць – 60 штук
• Складські палетні стелажі спроектовані для піддонів двох основних типів:
- Фінські піддони 10000х1200х150 мм
- Європіддони 800х1200х150 мм
• Матеріал стійок Метал - товщина 2 мм
• Траверси Метал – товщина 3 мм
• Навантаження на одну полицю до 2000 кг при рівномірному розподілі ваги
• Стійки та траверси стелажів виготовлені з металу та покриті порошково-полімерною емаллю
• Стелажі мають збірно-розбірну конструкцію, що дозволяє швидко зібрати стелаж за допомогою гвинтів та гайок.
• Усі металеві стелажі Emby мають пластикові накладки на стійках, які запобігають пошкодженню покриття для підлоги.
• Важливо, що палети у вартість виробів не входять
• Додаткові опції:
- Стінка з полицями для збільшення габаритів стелажів
- Фарбування виробу в інший колір згідно з таблицею RAL
• Гарантія та рекламація продукції:
- У разі виникнення браку продукції, замовник повинен повідомити менеджера у письмовій формі з додаванням фото та відео товару протягом 3-х днів після отримання товару
- Подання претензії після 14 днів з дня поставки товару рекламація не розглядається магазином
- Ці умови висунуті фабрикою-виробником
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 3 - 10 робочих днів
• Зверніть увагу, що залежно від кольору та яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від представленого на фото
• Вартість доставки, занесення до приміщення та складання обговорюються додатково
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість поверхів | 5 шт. |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Мінімальна висота стелажа | 2500 мм |
| Навантаження на ярус зберігання | 2000 кг |
| Стан | Новий |
| Тип перекриття | Метал |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Товщина рами стелажа | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Крок перестановки ярусів | 50 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 900 кг |
| Характеристики секції | |
| Глибина секції | 2200 мм |
| Довжина секції | 5000 мм |
| Навантаження на секцію | 2000 кг |