2 870 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 95 кг |
| Об'єм кузова | 95 л |
| Оцинкований кузов | Ні |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 935 мм |
| Вага | 4.45 кг |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |