16 190 ₴
Відправка з 04 червня 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Прогрес |
| Країна виробник | Україна |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | штучна шкіра/екошкіра/штучна замша/тканина |