3 300 ₴
Традиційно для оформлення кухонного комплекту використали стільці. А якщо ваша кухня не має великої площі, то створити необхідний затишок вам, безумовно, допоможуть саме стільці. Стілець Маріо має всі необхідні якості, щоб стати ідеальним елементом меблів для вашого інтер'єру. Насамперед слід відзначити його комфортабельність. М'яка оббивка на спинці та сидінні допоможуть вам з комфортом провести вечірнє чаювання з родиною чи близькими людьми. А завдяки стійкій конструкції з натурального дерева кольору темного горіха, виріб здатний витримати досить велике навантаження і у вас не буде постійного занепокоєння, що стілець може зламатися.
По-друге, неможливо не сказати про привабливий зовнішній вигляд моделі. Світлий відтінок оббивки створює вдалий контраст із кольором каркаса стільця. Завдяки цьому виріб набуває гармонійності і вишуканості, і не виглядатиме сіро і невиразно. Все це дасть вам впевненість у тому, що стілець Маріо прослужить вам довгий час, приносячи комфорт і радуючи вас та ваших гостей.
• Матеріал каркасу: масив дерева Ясень
• Оббивка – тканина
• Якісні лакувальні матеріали
• Габарити виробу:
- Ширина - 440 мм
- глибина - 400 мм
- Висота - 950 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 - 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Кава з молоком |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас білий, тканина Alyaska 05 Shark |
| Колір (відтінок) | Білий, Коричневий, Горіх темний |