10 980 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Габаритні розміри:
- Довжина виробу — 1086 мм
- Глибина виробу — 340 мм
- Висота виробу — 1912 мм
• Матеріал виробів ламінований ДСП виробництва компанії "Kronospan"
• Товщина ДСП
- Стільниці — 18 мм
- Верхні кришки тумб і шаф — 18 мм
- Полиці шаф — 18 мм
- Задні стінки шаф — 18 мм
• Опори столів металеві
• Два кольори фарбування металевих ніжок — Білий і Графіт
• Напрямні для висувних ящиків — роликові "Metabox" виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю комплектації довідниками ящиків
• Ручки — металеві L 128/148 мм виробництва компанії "Gamet" (Польща)
• Петлі для фасадів ДСП виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю встановлення довідника
• Верхні ящики приставних і мобільних тумб укомплектовані замками
• Скло — "Сатин" біле
• Товщина крайкової ПВХ стрічки виробництва компанії "Rehau" (Німеччина):
- стільниці — 2 мм
- робочі поверхні верхніх кришок тумб і шаф — 2 мм
- робочі поверхні полиць шаф — 0,45 мм
- фасади та боковини шаф — 2 мм
• На малюнках несиметричні елементи представлені в правому виконанні
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Вартість доставки, занос у приміщення й збирання обговорюються додатково
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MConcept |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | стелаж для документів |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота шафи | 191.2 см |
| Глибина шафи | 34 см |
| Ширина шафи | 108.6 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |