8 440 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Габаритні розміри:
- Довжина виробу – 1200 мм
- глибина виробу - 700 мм
- Висота виробу - 540 мм
• Матеріал виробів ламіноване ДСП виробництва компанії "Kronospan"
• Товщина ДСП
- Стільниці - 18 мм
- Верхні кришки тумб та шаф - 18 мм
- полиці шаф - 18 мм
- Задні стінки шаф – 18 мм
• Опори столів металеві
• Два кольори фарбування металевих ніжок - Білий та Графіт
• Напрямні для висувних ящиків - роликові "Metabox" виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю комплектації довідниками ящиків
• Ручки – металеві L 128/148 мм виробництва компанії "Gamet" (Польща)
• Петлі для фасадів ДСП виробництва компанії "FGV" (Італія) з можливістю встановлення доводчика
• Верхні ящики приставних та мобільних тумб укомплектовані замками
• Скло - "Сатин" біле
• Товщина кромкової ПВХ стрічки виробництва компанії "Rehau" (Німеччина):
- Стільниці - 2 мм
- робочі поверхні верхніх кришок тумб та шаф - 2 мм
- робочі поверхні полиць шаф - 0,45 мм
- фасади та боковини шаф - 2 мм
• На малюнках несиметричні елементи представлені у правому виконанні
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Вартість доставки, занесення до приміщення та складання обговорюються додатково
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MConcept |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 14 кг |
| Висота столика | 540 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний/Білий/Чорний/Бежевий/Коричневий/Сірий |