
8 336 ₴
• Бренд — Primilla ® (Італія)
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 38 мм
• Основа сидіння — поліпропіленова тканина
• Тент - ткань «Тексилк»
• Чохол матраца — бавовняна тканина (70% лихопок, 30% поліестер)
• Доступні кольори:
- матрац декор Зелене листя, тент Тексилок зелений однотон 2414
- матрац декор Кактуси, тент Тексилок зелений однотон 2414
- матрац декор Trinidad, тент Тексилок зелений однотон 2414
• Наповнення матраца — нетканий матеріал симтекс
• Фіксація сидіння до ніжок — гачки
• Не розкладна
• Регульований нахил тенту
• Кількість місць — 2
• Максимальне навантаження — 200 кг
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
• Габарити (загальні):
- Ширина — 172 см
- Глибина — 116 см
- Висота — 150 см
- Вага — 23 кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 135 см
- Глибина — 52 см
- Висота спинки — 52 см
- Товщина матраца — 7 см
• Паковання 2 місця:
— 135х55х18 см
— 166х60х7 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Тип гойдалки | 2-х місцева не розкладне |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | СимТекс |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1720 мм |
| Глибина | 1160 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 23 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 135 мм |
| Глибина сидіння | 52 мм |
| Ширина спинки | 135 мм |
| Висота спинки | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | матрац декор Зелене листя, тент Тексилок зелений однотон 2414 |
| Оббивний матеріал | бавовна |