7 920 ₴
Відправка з 12 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 980 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Ящик (висувний) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка (колісні опори) | метал, гума |