

1 830 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 590 мм |