11 200 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ламіноване ДСП
• Ширина виробу – 1090 мм.
• Глибина виробу – 550 мм
• Висота виробу – 2040 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2040 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Ширина шафи | 1090 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Коричневий |