27 868 ₴
27 031,96 ₴
Відправка з 16 квітня 2026 • Матеріал — штучний ротанг
• Колір — лоза (вибір кольору можливий будь-який відповідно до палітр за варіантом плетіння)
• Тип плетіння — H18, GG12, G6; ромб
• Стільниця на вибір:
- плетена + накладка з прозорого скла 6 мм (для розміром понад 180 см скло 8 мм)
- плетена + накладка з тонованого скла 6 мм (для розміром понад 180 см скло 8 мм)
- плетена + накладка з HPL-пластику
• Каркас під плетіння — алюміній
• Форма стільниці — прямокутна
• Доступні розміри:
— 140х80х75 см
- 180х100х75 см
- 250х110х75 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 30 робочих днів (у літній період), 10-14 робочих днів (у зимовий період)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без додаткових опцій і обліку доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pradex |
| Країна виробник | Україна |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | Скло |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |