

1 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 мм |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Коричневий |
| Ширина стільця | 480 мм |