7 885 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Ніжки - хромований метал
• Наповнення - пінополіуретан (ППУ)
• Ширина - 160 см
• Глибина - 60 см
• Висота з урахуванням спинки - 70 см
• Діаметр ніжок - 50 мм
• Модифікації:
- Диван Тонус
- Диван Тонус без підлокітників
- Кут Тонус
- Крісло Тонус
• Додаткові опції:
- Вибір матеріалу оббивки (шкірозамінник "Родео" або "Флай")
- Виготовлення дивана в нестандартних розмірах
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана з урахуванням доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sentenzo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 160 см |
| Глибина дивану | 60 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | хромований метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
| Оббивка | екошкіра |
| Колір оббивки | Флай-2240 жовтий |