5 800 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 545 мм
• Глибина виробу – 345 мм
• Висота виробу – 830 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 83 см |
| Глибина комода | 34.5 см |
| Ширина комода | 54.5 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |