4 440 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 1300 мм
• Глибина виробу – 650 мм
• Висота виробу – 510 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 510 мм |
| Глибина столика | 650 мм |
| Довжина столика | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | ламінована ДСП |