8 010 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 1245 мм
• Глибина виробу – 540 мм
• Висота виробу – 470 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 470 мм |
| Глибина тумби | 540 мм |
| Ширина тумби | 1245 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність технологічного отвору | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під аудіо-відео апаратуру |