9 750 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 695 мм
• Глибина виробу – 440 мм
• Висота виробу – 2100 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 695 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |