17 560 ₴
• Матеріал корпусу ламінована ДСП
• Матеріал фасаду ламінована ДСП, патиновані планки МДФ
• Ширина виробу – 975 мм.
• Глибина виробу – 975 мм
• Висота виробу – 2250 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | кутовий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2250 мм |
| Глибина шафи | 975 мм |
| Ширина шафи | 975 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для білизни | 7 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ламінована ДСП, МДФ |