5 050 ₴
• Матеріал корпусу та стільниці ЛДСП
• Матеріал фасаду МДФ плівка глянець
• Ширина виробу – 1200 мм
• Глибина виробу – 660 мм
• Висота виробу – 750 мм
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 660 |
| Довжина | 1200 |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 660 мм |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість висувних ящиків | 1 |
| Кількість дверцят | 1 |