


3 695 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 605 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 835 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | велюр |
| Колір (відтінок) | Коричневий |