20 704 ₴
Відправка з 17 травня 2026Колір венге, використовуваний у виготовленні модулів для спальні Соня, приваблює своєю натуральністю. Весь меблевий комплект виконується з перевіреного матеріалу — деревного стружки. Він чудовий і давно зарекомендував себе як стійкий до навантажень і стійкий до впливу довкілля. Меблі з ДСП справедливо вважають однією із затребуваних. Спальня Соня — набір якісних меблів, який можна навіть використовувати для дитячої кімнати. Ваша дитина буде в захваті, якщо купити Спальню Соня в готовому рішенні.
• Материал корпуса и фасада ДСП
• Доступные цвета:
- Артвуд светлый/антрацит
- венге магия/дуб молочный
• Модель оборудована выдвижными ящиками на роликовых направляющих
• Комплектация спальни:
- прикроватная тумба (2шт)
- комод
- туалетный столик
- кровать (без основания под матрас и матраса)
- шкаф 4Д
• Габариты прикроватной тумбы:
- ширина - 400 мм
- высота - 420 мм
- глубина - 400 мм
• Габариты комода:
- ширина - 1000 мм
- высота - 700 мм
- глубина - 420 мм
• Габариты туалетного столика:
- ширина - 930 мм
- высота - 1415 мм
- глубина - 410 мм
• Габариты шкафа:
- ширина - 815 мм
- высота - 1270 мм
- глубина - 400 мм
• Габариты кровати:
- длина - 2060 мм
- высота - 670 мм
- ширина - 1700 мм
- спальное место (1600х2000 мм)
• Дополнительные опции для кровати:
- каркас (основание под матрас)
- матрас
• Комплектацию спальни возможно изменить, составив индивидуальный комплект из доступных элементов коллекции Соня
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10-14 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена изделия указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Туалетний столик | Так |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 67 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 170 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Висота шафи | 199 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 81.5 см |
| Глибина столика | 40 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 127 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 70 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 40 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 42 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Ні |
| Матрац | Ні |