

3 550 ₴
Якщо вам хочеться, щоб ваша прихожа виглядала стильно і презентабельно, тоді вам слід обзавестися таким предметом інтер'єру як банкетка. Але не варто керуватися одним лише зовнішнім виглядом – модель повинна бути ще і практична. Банкетка Сієста з полицею для взуття – буде чудовим екземпляром, який прикрасить собою обстановку квартири.
Отличительной особенностью этой модели считается то, что она полностью изготовлена из натуральных материалов: массив ясеня и жаккард в качестве обивки. Это сделает ее особенно ценной в глазах ваших гостей, и вы будете купаться в комплиментах о вашем отменном вкусе.
Банкетка Сиеста с полкой может выступить как в качестве пуфика, так и местом, где можно разместить обувь или лопатку для обуви. Окунитесь в особую атмосферу элегантности и шика, заказав в нашем интернет – магазине мебели «АБВ ― мебель» банкетку Сиеста большая с полкой.
• Матеріал каркаса: масив дерева ясен
• Лакувальні матеріали виробництва Італія
• Оббивка - тканина
• Є полиця для взуття
• Габарити виробу:
- Ширина - 900 мм
- Глибина - 330 мм
- Висота - 450 мм
• Другие доступные размеры:
- 1100х330х450 мм
• Модификации:
- Банкетка Сиеста маленькая
- Банкетка Сиеста большая 900/1100 мм
- Банкетка Сиеста большая с полкой 900/1100 мм
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления уточняйте у менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір фарбування | каркас ясен темний горіх, штучна замша Челсі 06 довжина 110 см |
| Матеріал корпусу | Натуральне дерево |
| Ширина | 330 мм |