2 380 ₴
• Матеріал корпусу та фасаду ДСП 16 мм
• Висувні елементи напрямні повного висування
• Габарити виробу
- Ширина виробу — 1100 мм
- Глибина виробу — 500 мм
- Висота виробу — 750 мм
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |