

4 827 ₴
Відправка з 16 квітня 2026
• Каркас збірний:
- масив дерева
- фанера
• Наповнення ППУ
• Ніжки металеві порошкова фарба
• Колір ніжок на вибір:
- білий
- чорний
- сірий
- бронза
- золото
- Вибір кольору фарбування згідно таблиці RAL
• Ширина виробу – 580 мм
• Глибина виробу – 510 мм
• Висота виробу – 795 мм
• Ширина сидіння – 380 мм
• Глибина сидіння – 370 мм
• Висота сидіння – 450 мм
• Додаткова опція поворотний механізм
• Для вибору оббивки зверніться до менеджера
• Можливість виготовлення меблів за фото, габаритами та розмірами замовника
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення складає 14 -21 робочий день
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана у першій категорії тканини без урахування доставки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Megastyle |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма дивана | лінійний (прямий) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 795 мм |
| Висота сидіння | 450 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Фанера, метал, натуральне дерево |
| Оббивка | нубук, велюр, оксамит, штучна замша, штучна шкіра, вініліскожа, шеніл, натуральна шкіра, вельвет, екошкіра, тканина, мікрофібра |