5 191 ₴
Відправка з 17 квітня 2026• Матеріал каркаса — метал
• Колір — чорний матовий
• Оббивка — велюрова тканина
• Колір — сірий (Bluvel 14)
• Сидіння обертається на 360 градусів
• Ширина — 58 см
• Глибина — 44 см
• Висота виробу з урахуванням спинки — 85 см
• Висота від підлоги до сидіння — 49 см
• Модифікації:
- Стілець обідній поворотний Spello
- Стілець обідній поворотний Spello Velvet
• Якщо немає товару на складі постачальника, термін доставки до України становить 10-14 робочих днів (за наявності товару в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Колір оббивки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | велюр |
| Колір фарбування каркаса | Чорний |