4 455 ₴
Відправка з 16 квітня 2026• Матеріал каркаса — метал
• Колір — чорний матовий
• Сидіння і спинка — синтетична шкіра
• Доступні кольори:
- Оливковий
- Сірий
• Ширина загальна — 57 см
• Глибина сидіння — 43 см
• Висота загальна — 87 см
• Висота від підлоги до сидіння — 48 см
• Якщо немає товару на складі постачальника, термін доставки в Україну становить 10-14 робочих днів (за наявності на складі в Польщі)
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Висота сидіння | 480 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Колір оббивки | Оливковий |