
6 950 ₴
• Змінний комплект подушок для садових гойдалок Deli
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
- 2 декоративні подушки
• Тент, матрац і 2 подушки — тканина «Тексілк»
• Доступні кольори:
- матрац салатово-сіро-білі смуги 1208, тент сіро-бежевий однотон 2739
- матрац темно-зелений + бежеві смуги 8426, тент темно-зелений однотон 2426
- матрац смугастий коричневі тони 2108, тент темно-бежевий однотон 2733
- матрац смугастий чорно-сіро-білий 1221, тент сірий однотон 2631
- матрац Versalles Flor gris, тент тортора однотон 2709
• Наповнення матраца — симтекс
• Наповнення подушок — холофайбер
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 180 см
- Глибина — 52 см
- Товщина матраца — 7 см
• Габарити (тент):
- Ширина — 210 см
- Глибина — 120 см
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ост-Фран |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений+бежевий смуги, 8426 / Темно-зелений однотон, 2426 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 520 мм |
| Ширина сидіння | 1800 мм |
| Ширина спинки | 1800 мм |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |