

23 490 ₴
• Бренд - Primilla ®
• Каркас — сталева труба, пофарбована полімерною фарбою
• Діаметр труб — 50 мм
• Сидіння і спинка — металева сітка на пружинах
• Тент і чохол подушок — тканина «Тексилка»
• Колір — бежевий однотон 2737
• Чохол матраца — тканина «Тексилка»
• Колір — бежевий однотон + бежеві смуги 1059+2737
• Інші доступні кольори:
- матрац бежево-торові смуги 1503/2730, тент тортора однотонний 2709
• Наповнення матраца — поролон
• Наповнення подушок — холофайбер
• Сидіння розкладається в диван за допомогою ручок (положення вгору та назад униз)
• Регульований нахил тенту за допомогою бічних фіксаторів
• Кріплення матраца — липучки
• Чохли матраца та подушок знімні, допустиме прання за 40 градусів і низьких температур, вибілювання (хімчистка заборонена)
• Кількість місць — 4
• Комплектація:
- Матрац
- Тканинний тент
- 2 декоративні подушки
- 2 декоративні валики
• Габарити (загальні):
- Ширина — см
- Глибина — см
- Висота — см
- Вага — кг
• Габарити (сидіння):
- Ширина — 170 см
- Глибина — см
- Товщина матраца — 10 см
• Габарити (тент):
- Ширина — см
- Глибина — см
• Паковання:
- Каркас — картонна коробка
- Матрац — поліетилен
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставляння
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primilla |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал навісу | Texsilk |
| Опора | дугоподібна |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 4-х місцева розкладна |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 4 шт. |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1700 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір вироба | матрац бежево-торвовий смуги 1503/2730 тент тортора однотон 2709 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Оббивка | тканина |