



8 096 ₴
Відправка з 12 квітня 2026• Візок універсальний і підходить для б'юті-майстрів різних напрямів: косметологи, візажісти, перукарі, колористи
• Каркас — метал
• Доступні кольори:
- золотий
- чорний
- білий
- срібло
- бронза
• Полиці — скло
• Укомплектована металевими прогумованими коліщатками
• Відкрита полиця (3 шт.)
• Ширина — 400 мм
• Глибина — 300 мм
• Висота — 780 мм
• Гарантія — 12 міс
• Можливість виготовлення в інших кольорах металу уточнюйте в менеджера
• Якщо немає товару на складі виробника, індивідуального замовлення, термін виготовлення 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Velmi |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 780 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Метал |
| Кількість коліщат | 4 |
| Особливості | пересувна |
| Полиця | 3 |
| Полиці | ламінована ДСП, скло |
| Тип | Візок |
| Тип візка | відкрита |
| Колір фарбування каркаса | Чорний |