• Матеріал — PP матеріал
• Колір чорний
• Візок укомплектований 4 коліщатками
• 5 висувних ящиків + 1 лоток
• Ширина — 320 мм
• Глибина — 490 мм
• Висота — 825 мм
• Якщо немає товару на складі виробника, термін постачання уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставляння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frizel |
| Країна виробник | Україна |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця-лоток | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 825 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Пластик |
| Полиці | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | пересувна |
| Тип візка | закрита, відкрита |