
1 920 ₴
• Ніжки порошкове фарбування сірий напівглянець, сталева труба діаметром 20 мм
• Оббивка шкірозамінник Zeus
• Сидіння фанера з поролоном 20 мм
• Габарити виробу:
- Ширина - 420 мм
- глибина - 420 мм
- Висота - 810 мм
- вага - 5 кг
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення складає 10 -14 робочих днів
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 810 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | екошкіра |
| Колір фарбування каркаса | Сірий |