


17 500 ₴
• Корпус і фасад виконані з натурального масиву дерева дуб
• Узголів'я і ізножье з м'яким обкладом
• Основа під матрац - ламелі
• Габарити виробу:
- Висота головах 950 мм
- Висота задньої спинки 480 мм
- Спальне місце 1600х2000 мм
• Модифікації:
- ліжко Freedom 1,6
- ліжко Freedom 1,8
• Колекція "Freedom":
- Пенал з вітражем
- Тумба під ТВ
- Комод з вітражем 2ДЗШ
- Нічна тумба
- Ліжко 160х200 см
- Ліжко 180х200 см
- Комод глухий з 3-ма ящиками (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Комод глухий з 3-ма ящиками і 2-ма дверцятами (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 2-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 3-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
• Виріб доступний в кольорах:
- слонова кістка/горіх+патина золото
- горіх/патина
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях;
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розмір спального місця | 180*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Слонова кістка/Горіх/Патина золото |
| Колір (відтінок) | Горіх, Слонова кістка |