


21 500 ₴
• Корпус і фасад виконані з натурального масиву дерева дуб
• Габарити виробу:
Висота - 2020 мм
Ширина - 1060 мм
- Глибина 600 мм
• Колекція "Freedom":
- Пенал з вітражем
- Тумба під ТВ
- Комод з вітражем 2ДЗШ
- Нічна тумба
- Ліжко 160х200 см
- Ліжко 180х200 см
- Комод глухий з 3-ма ящиками (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Комод глухий з 3-ма ящиками і 2-ма дверцятами (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 2-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 3-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
• Виріб доступний в кольорах:
- слонова кістка/горіх+патина золото
• У разі відсутності продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на фотографіях;
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 2020 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Ширина шафи | 1060 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус виробу | масив дерева |
| Тип меблів | шафа-гардероб |
| Фасади — метаріал виготовлення | дзеркало |
| Колір (відтінок) | Слонова кістка (ivory) |