



5 700 ₴
• Корпус та фасад виконані з натурального масиву дерева дуб
• Габарити виробу:
- Висота 520 мм
- Ширина 580 мм
- Глибина 485 мм
• Колекція "Freedom":
- Пенал із вітражем
- Тумба під ТБ
- Комод із вітражем 2ДЗШ
- Приліжкова тумба
- Ліжко 160х200 см
- Комод глухий з трьома ящиками (тільки у кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Комод глухий з трьома ящиками і двома дверцятами (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 2-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
- Шафа 3-х дверна (тільки в кольорі слонова кістка/горіх+патина золото)
• Виріб доступний у кольорах:
- слонова кістка/горіх+патина золото
- горіх/патина
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 10 - 14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 52 см |
| Глибина тумби | 48.5 см |
| Ширина тумби | 58 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Слонова кістка/Горіх/Патина золото |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Колір (відтінок) | Горіх, Слонова кістка (ivory) |