7 050 ₴
6 909 ₴
• Матеріал ніжок — пофарбований метал
• Колір — чорний
• Стільниця — загартоване скло (триплекс)
• Доступні кольори:
- чорний (ніжки чорні)
- сірі (ніжки сірі)
- білий (ніжки сірі)
- білий (ніжки білі)
• Товщина скла — 10 мм
• Тип столу — розкладний
• Форма стільниці — прямокутна
• Два варіанти габаритів виробу:
— 80/130*65 см
- 110/170*70 см
- Висота — 75 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін доставки до України уточнюйте в менеджера
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 650 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1300 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Розмір стільниці | 110/170*70 см |
| Колір виробу | ніжки Чорні, стільниця скло Чорне |