


2 350 ₴
Надійний, красивий, добротний та стильний стілець «Чумак» 2 відрізняється високою якістю виготовлення та неймовірним комфортом. За своїми технічними та зовнішніми характеристиками його можна віднести до ряду зразків з найкращим співвідношенням ціни та якості.
Габаритні розміри випорожнень «Чумак» 2 ідеально підходять під усі стандарти всієї колекції меблів «Карпати». Виготовляється стілець «Чумак» 2 із комбінації двох матеріалів: каркас із натурального дерева, а сидіння зі спинкою оббиті міцною, красивою, м'якою, а також зносостійкою тканиною, яка має можливість відштовхувати пил та бруд. Завдяки таким характеристикам дана модель дуже зручно доглядати, як за допомогою сухого, так і вологого прибирання. Також варто згадати, що спеціальне лакофарбове покриття, що використовується, покликане захищати виріб від різноманітних зовнішніх впливів і небажаних пошкоджень. Також завдяки використанню такого покриття, покупець може самостійно вибрати колір випорожнення, слонова кістка, темний горіх або білий. Такий різноманітний вибір дозволяє вибрати стілець абсолютно під будь-який стиль інтер'єру.
• Матеріал каркасу - масив дерева бук
• Доступні кольори фарбування каркасу:
- Білий
- Слонова кістка
- Горіх темний
• Габаритні розміри:
- Ширина - 43 см
- глибина - 44 см
- Висота – 103 см
• У разі відсутності продукції на складі постачальника термін виготовлення складає 7 - 21 робочий день
• Колір та вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від фотографій
• Ціна вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Висота | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивка | тканина |
| Колір виробу | каркас слонового пензля, тканинна Метелик Loft gold |
| Колір (відтінок) | Горіх темний |