4 700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 38.3 см |
| Висота комода | 83.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |