2 032 ₴
Спальня Кім – це чудовий комплект, що гарантує комфорт своїм власникам. У ній ви знайдете всі необхідні елементи меблів для якісного відпочинку. До того ж, дана колекція гармонійно виглядатиме в просторі кімнати будь-якого розміру.
У комплектацію спальні Кім входить двоспальне ліжко, тумбочка, туалетний столик з вбудованим дзеркалом, шикарна чотиридверна шафа з парою дзеркал і комод на чотири ящики. Меблі відрізняються високою якістю, надійністю та довгим терміном експлуатації, що не може не привернути увагу, а також є гідним приводом, щоб купити спальню Кім.
У нашому меблевому інтернет-магазині «АБВ-меблі» цей гарнітур представлений як єдиним комплектом, так і у вигляді окремих модулів, що є особливо вигідним, коли є обмеження у вільному просторі.
• Материал корпуса и фасада - ДСП 16 мм
• Доступные цвета:
- венге магия/дуб молочный
- дуб артизан/белый
• Модель оборудована выдвижными ящиками на роликовых направляющих
• Комплектация спальни:
- Прикроватная тумба 2 штуки
- Комод
- Туалетный столик
- Кровать без матраса и основания под матрас
- Шкаф
• Габариты прикроватной тумбы:
- ширина - 42,5 см
- высота - 52 см
- глубина - 40,5 см
• Габариты комода:
- ширина - 73 см
- высота - 70,5 см
- глубина - 43 см
• Габариты туалетного столика:
- ширина - 93 см
- высота - 141,5 см
- глубина - 41 см
• Габариты шкафа:
- ширина - 170 см
- высота - 199 см
- глубина - 59 см
• Габариты кровати:
- длина - 206 см
- высота - 67 см
- ширина - 170 см
- спальное место под матрас 160х200 см
• Дополнительные опции для кровати:
- основание под матрас
- матрас
• Комплектацию спальни возможно изменить, составив индивидуальный комплект из доступных элементов коллекции Ким
• В случае отсутствия продукции на складе поставщика, срок изготовления составляет 10-14 рабочих дней
• Цвет и вид изделия в реальности, может незначительно отличаться от представленных на фотографиях
• Цена изделия указана без учета доставки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | стандартний набір |
| Кількість предметів | 6 |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 67 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 170 см |
| Глибина шафи | 59 см |
| Висота шафи | 199 см |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 93 см |
| Глибина столика | 41 см |
| Висота столика з урахуванням дзеркала | 141.5 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 73 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 70.5 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 42.5 см |
| Глибина тумби | 40.5 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | ДСП Венге магія, Дуб молочний |