2 409 ₴
Комод в інтер'єрі спальної кімнати — атрибут не обов'язково, але досить жовчний. Особливо така модель, як комод Кім із збірної модульної колекції ТМ «Світ Меблів». У його дизайні ви не знайдете жодної зайвої чи непотрібної деталі — все досить лаконічно та просто, завдяки чому його наявність у просторі спальні не викличе дисгармонію. До того ж навіть у невеликій за площею кімнаті для такого виробу обов'язково знайдеться місце.
Комод Кім виготовляється з ламінованої ДСП у красивій комбінації відтінків — світлий і темний венге. Завдяки використанню надійної фурнітури, виріб слугуватиме вам довго, якісно виконуючи своє пряме призначення — зберігання речей у постійному порядку.
Купити недорого комод Кім у Дніпропетровську можна в нашому меблевому інтернет-магазині «АБВ-мебель». У нас гарантовано найкраща ціна та вигідні умови оплати та доставки.
• Матеріал корпусу та фасаду — ДСП 16 мм
• Доступні кольори:
- венге магія/дуб молочний
- дуб артизан/білий
• Модель обладнана шухлядами на роликових напрямних
• Ширина — 73 см
• Глибина — 43 см
• Висота — 70,5 см
• Якщо немає продукції на складі постачальника, термін виготовлення становить 10-14 робочих днів
• Колір і вигляд виробу в реальності, може незначно відрізнятися від представлених на світлинах
• Ціна виробу вказана без урахування доставки
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 73 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 70.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | ДСП Венге магія, Дуб молочний |