


8 748 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 20 кг |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 80 см |
| Глибина сидіння | 58 см |
| Ширина сидіння | 53 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механизм крісла | Tilt |